«Атлетіко» покарав «Ювентус» за самовпевненість

10:45 21 лют 2019.  608Читайте на: УКРРУС

Іспанський клуб здобув комфортну перемогу в першому матчі Ліги чемпіонів.

У Мадриді відбувся матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між іспанською «Атлетіко» та італійським «Ювентусом».

Очікувався один з найбільш інтригуючих поєдинків цієї стадії турніру, адже обидві команди приблизно рівні за класом й останнім часом демонструють хорошу ігрову форму. Плюс до всього, обидва клуби підійшли до гри в бойових складах з мінімумом втрат. Єдине, «Ювентус» не міг розраховувати на Самі Хедіру, у якого виявили проблеми із серцем.

З перших хвилин матчу стало зрозуміло, що нападника футболу вболівальники не побачать. Господарі вирішили зіграти в улюбленому закритому стилі, а гості не поспішали йти в атаку, у першу чергу, сподіваючись на помилки суперника.

На 8-ій хвилині зустрічі міг забивати Кріштіану Роналду, але його удар зі штрафного парирував воротар мадридців Ян Облак. У цілому, гра виявила невелику перевагу «Атлетіко», але небезпечних моментів в обох команд було мінімум.

Цікавий епізод стався в середині тайму. Нападник іспанської команди Дієго Коста був збитий захисником «Ювентуса» й арбітр призначив пенальті. Однак у справу вступила система відеоповторів (VAR), після чого суддя скасував своє рішення. І він був абсолютно правий, адже порушення відбулося за межами штрафного майданчика.

На початку другої половини гри Дієго Коста не реалізував забійний момент. Гравець утік на побачення з воротарем «Ювентуса» Войцехом Щенсним, але не влучив по воротах.

«Атлетіко» заволодів незаперечною перевагою та навіть зумів забити після точного удару Альваро Морати. Але арбітр знову скористався системою VAR і побачив, що гравець перед ударом порушив правила.

Скасований гол не зупинив господарів і на 73-й хвилині вони таки дотиснули суперника. Хосе Марія Хіменес виявився найспритнішим у штрафному майданчику «Ювентуса» і відкрив рахунок матчу. А ще через п'ять хвилин «Атлетіко» на куражі забив другий гол. Цього разу відзначився Дієго Годін.

«Ювентус» зробив спробу врятувати зустріч і забити хоча б виїзний гол, але господарі впевнено довели матч до переможного кінця. Підсумковий рахунок 2-0 на користь іспанської команди.

Варто відзначити, що головний тренер «Атлетіко» Дієго Сімеоне начисто переграв опонента з «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі. Італійці зіграли дуже самовпевнено, явно розраховуючи не пропустити в гостях, тому грали від оборони. Але з огляду на високий атакувальний потенціал туринців і те, як для них склалася гра, можна констатувати, що головний тренер помилився з обраною тактикою. Ситуація для італійців складна, але не критична. Перевага «Атлетіко» цілком відігруване, що робить матч-відповідь дуже інтригуючим.