СпортФутбол

«Ліверпуль» віртуозно вибив «Баварію» з Ліги чемпіонів

09:51 14 бер 2019.  727Читайте на: УКРРУС

Німецький клуб розчарував своїх уболівальників.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів англійський «Ліверпуль» приїхав в гості до німецької «Баварії».

У першому поєдинку команди розійшлися нульовою нічиєю, що робило другу гру неймовірно інтригуючою.

Зі стартових хвилин матчу господарі заволоділи ініціативою і почали шукати шляхи до воріт суперника. Перший небезпечний епізод виник дуже швидко. Роберт Левандовскі скористався помилкою британської оборони і вийшов один на один з воротарем, але Вірджіл Ван Дейк в останній момент вибив м'яч з-під ніг суперника. Як показав повтор, у арбітра був привід призначити пенальті, адже голландський захисник зіграв не зовсім акуратно, але суддя вирішив по-іншому.

Ближче до середини тайму команди почали грати в дуже акуратний футбол, по більшій мірі, чекаючи помилки від суперника. І першим допусти промах воротар «Баварії» Мануель Нойєр. Голкіпер пішов на перехоплення, але до м'яча дістатися не зміг і Садіо Мане чудово розібрався в ситуації, вразивши вже порожні ворота суперника.

Тепер господарям потрібно було забивати двічі. Німецький клуб кинув всі сили на атаку, але гол прийшов нізвідки. Захисник "Ліверпуля" Енді Робертсон допусти позиційну помилку, після чого Серж Гнабрі прострілив уздовж лінії воріт, де Жоель Матіп вразив власні ворота.

В кінці першого тайму вивести «Баварію» вперед міг Левандовскі, але нападник не зумів наздогнати м'яч після того, як воротар «Ліверпуля» Аліссон вже був обіграний.

Другий тайм проходив в дуже схожій манері. Господарі намагалися активно йти вперед, але у них зовсім нічого не виходило, а британці грали в контратакуючий футбол, що в підсумку принесло свої плоди.

Спочатку Ван Дейк замкнув подачу з кутового від Джеймса Мілнера, а закріпив успіх гостей Садіо Мане, який відгукнувся на ідеальний навіс від Мохамеда Салаха. У німецької команди в другому таймі моментів не було.

У підсумку, 3-1 на користь «Ліверпуля» і британці впевнено проходять до чвертьфіналу турніру. А «Баварія» розчарувала всіх своїх уболівальників. Не зовсім зрозуміла двохматчева стратегія тренера німецького клубу Ніко Ковача. Навіщо його команда грала на відбій в першому матчі, намагаючись зберегти заповітну нулівку? Адже в домашньому матчі мюнхенці виглядали ще гірше, а от гостьовий гол міг змінити все розклади. Але наставник вирішив не ризикувати і в результаті «Баварія» без шансів вилетіла з Ліги чемпіонів, а сам Ковач, з великою долею ймовірності, покине пост головного тренера.